top of page

Czytelnia Zaścianka
w służbie Bogu i Narodowi 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

 Szanowni Państwo,

zapraszamy do współudziału w odzyskiwaniu naszej Polskiej Tożsamości.

Czytelnia Zaścianka zawiera dzieła ponadczasowe i najbliższe prawdy; dzieła, które już często zostały uznane za utracone w pożogach Ojczyzny i exterminajcach Narodu Polskiego.

Dawniej dzieła te, dostępne w każdej domowej biblioteczce, służyły rodzicom i nauczycielom do nauczania o świętach kościelnych, narodowych, najważniejszych rocznicach historycznych, świętych oraz bohaterach.

 Zachęcamy przyszłych Sponsorów Czytelni Zaścianka aby włączyli się w łańcuch wielu pokoleń historyków i entuzjastów historii, którzy już od ponad 300 lat, w warunkach partyzanckich nauczali i nadal nauczają nas solidnej wiedzy o naszej Ojczyźnie.

Wspomagając internetową Czytelnię Zaścianka skromną comiesięczną donacją $10.00, zapewniają Państwo dostęp do internetowej czytelni sobie i Bliskim oraz dla wszystkich Polaków, w szczególności tych, zamieszkujących w niezamożnych częściach świata, nadal praktykujących i strzegących naszej Polskiej Tożsamości.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie materialne, które pozwala nie tylko na stałe utrzymywanie i dostępność zbiorów, ale też na stałe poszerzanie zasobów o nowo odnalezione dzieła Kultury Polskiej. 

Po złożeniu donacji otrzymają Państwo osobnym e-mailem potwierdzenie dostępu do dzieł wybranych na najbliższy miesiąc z Księgozbioru Zaścianka. 

Dziękujemy Państwu za wsparcie.

PayPal ButtonPayPal Button

Prosimy nadsyłać wszelkiego wszelkiego rodzaju wypowiedzi, wspomnienia rodzinne, szczególnie historie, które dotąd zostały przemilczane we wszystkich przekazach.

bottom of page